Dostali jsme vyčítavý dopis, proč prý naše agentura práce Žolíková práce nenabízí práci pro ženy. 

Práce pro ženy v Prostějově

Co si o sobě vlastně myslíme?

„Vážená Žolíková agenturo práce, už delší dobu vás sleduju. Jsem z Prostějova a moc dobře  vím, že je to tady s prací na štíru. Pravidelně čtu vaše články na webu. Vypadáte jako solidní firma a taky se to o vás říká. Musím uznat, že i na mě působíte dobře. Ale protože nevěřím  na pěkné řeči, tak vaši firmu a vaše služby nebudu předčasně hodnotit. 

Chvástáte se, jak jste dobří

Tak mi teda vysvětlete, proč máte práci jenom pro chlapy?

A co naše ženské? Ty taky potřebujou práci. Proč nemáte práci i pro ně? Hm? To by mě teda zajímalo. Asi tak dobří nebudete, jak se říká.

Tak mi to teda vysvětlete, jak to je.“

Váš „fanoušek“ Luděk

PS: Budu vás sledovat!

Tak jak to teda je?

Náš “ fanoušek“ Luděk má pravdu. Práci pro ženy momentálně opravdu nemáme. Tímto se všem příslušnicím něžného pohlaví omlouváme.

Neděláme to proto, že bychom chtěli  ženy diskriminovat.

Má to prostý důvod. Nejsme státní instituce ani úřad práce. Jsme soukromá firma, tedy agentura zprostředkovávající práci lidem. A protože ani pro nás není jednoduché mít práci pro všechny, zaměřili jsme se na zprostředkování práce prozatím pro muže ve stavebnictví a strojírenství.

Makáme na tom

A protože není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem, tak nás prozatím ještě  na nějakou chvíli omluvte. Na zprostředkování práce pro ženy makáme a až to bude hotové, dáme vám vědět.

Máme výsledky, které mluví jasně

Někteří nás kritizují, že se chválíme. No a my si říkáme, proč bychom se nemohli pochválit? Nikdo jiný to za nás beztak neudělá :)

A máme mnohem lepší výsledky než Úřad práce. Práci jsme dali k dnešnímu dni víc než 300 lidem – mužům. A to je solidní číslo.

Tito lidé si u nás dlouhodobě vydělávají peníze a mají jistotu práce.  

Získali klid a nemusí se každý měsíc stresovat, jestli budou mít na zaplacení všech svých výdajů.

Pokud hledáte práci ve stavařině, jste na správném místě

Ozvěte se nám a společně se podíváme na to, jaké místo pro vás bude vhodné.

Momentálně hledáme:

Stavební dělníky, montéry, betonáře, železáře, zedníky a šikovné a poctivé pracanty. Nabízíme také zaměstnání s ubytováním v Prostějově.

Na oplátku vám nabízíme jistou práci a pravidelnou mzdu

Volejte na 736 626 086 Markétě a domluvte si s ní schůzku na naší adrese Studentská 17 v Prostějově, ať můžete co nejdřív začít pracovat a vydělávat peníze. Nebo nám nechte vzkaz v tomto formuláři. Ozveme se do 24 hodin.
  S čím Vám můžeme pomoci?


  Prosím, vyplňte minimálně údaje označené *hvězdičkou.

  Hledají Vaši známí práci?

  Sdílejte s nimi Žolíkovou agenturu práce na Facebooku. Určitě Vám poděkují.

  Add Comment

  Comment
  Name
  E-mail
  Website