„Jaké máte šance uspět při hledání práce ?“, zjišťoval Týdeník Prostějovska ve své internetové podobě jako www.Itydenik.cz. My vám přinášíme informace o práci na Prostějovsku doplněné o naše zkušenosti z praxe.

5333 lidí práci hledá ku 500 volných míst na „pracáku“

Rvačka o práci v Prostějově

Podle Týdeníku Prostějovska na jedno volné místo připadá 11 uchazečů. Nezaměstnanost v srpnu poklesla. Na Prostějovsku dosahuje hodnoty 6,7%, což je číslo nižší než celorepublikový průměr. Práci na okrese aktuálně hledá 5.333 lidí.

Nenechte se ovšem zmást. Čísla rozhodně nejsou přesná. Zaměstnavatelé sice mají povinnost hlásit volná pracovní místa Úřadu práce, ale ne vždy se tak děje. Pravděpodobně bude volných pracovních míst daleko více.

Všichni chtějí sedět v kanclu a „makat“ hlavou

Zajímá vás, o jaké profese se perou zaměstnavatelé?

Odpověď je jednoduchá. Šikovných řemeslníků ubývá. Mladých absolventů, kteří řemeslo umí a chtějí ho dělat je jako šafránu. Narazit na spolehlivého a zručného pracanta je dne opravdu problém. Všichni chtějí „makat“ hlavou a co nejmíň si ušpinit ruce. Kvalitní řemeslníci vymírají. Za chvíli nebude nikdo, kdo by postavil zeď nebo udělal střechu.

Agentura práce Prostějov

Mladí si myslí, že je v „teple kanceláře“ čeká štěstí.

Jenže je to právě naopak. Míst v kanceláři je málo. Zato práce v řemesle hodně a nemá ji kdo dělat.

Chybí kvalitní lidi.

Koho zaměstnavatelé hledají?

Všichni svorně volají: “ Chybí nám soustružníci, zámečníci, svářeči, betonáři, zedníci, nástrojaři, mechanici, opraváři strojů  a všichni šikovní pracanti, kteří to umí jak rukama tak hlavou? “

Chcete makat rukama a zapojit i hlavu?

Jste na správném místě.

Ozvěte se nám a společně se podíváme na to, jaké místo pro vás bude vhodné.

Momentálně hledáme:

Stavební dělníky, montéry, betonáře, železáře, zedníky a šikovné a poctivé pracanty. Nabízíme také zaměstnání s ubytováním v Prostějově.

Na oplátku vám nabízíme jistou práci a pravidelnou mzdu

Volejte na 736 626 086 naší personalistce a domluvte si s ní schůzku na naší adrese Bulharská 36 v Prostějově, ať můžete co nejdřív začít pracovat a vydělávat peníze. Nebo nám nechte vzkaz v tomto formuláři.

Ozveme se do 48 hodin.
  S čím Vám můžeme pomoci?


  Prosím, vyplňte minimálně údaje označené *hvězdičkou.

  Hledají Vaši známí práci?

  Sdílejte s nimi Žolíkovou agenturu práce na Facebooku. Určitě Vám poděkují.

  Add Comment

  Comment
  Name
  E-mail
  Website