Hodnocení od našich pracovníků

Za celou dobu svého fungování jsem našli práci již tisícům mužů a žen po celé České republice. Podívejte se sami, co se některým z nich na nás líbí a jak hodnotí naši pracovní agenturu.

Níže nám můžete sami poslat zprávu s hodnocením, jak jste s námi spokojeni, co se Vám na nás líbí nebo nám naopak vytknout, co se Vám na nás nelíbí a co máme zlepšit. Děkujeme.

CO O NÁS ŘEKLI?

Žolíková agentura práce je pro mě přínosem, protože už nemusím hledat práci. Všechno je tady zajištěné. Jak oblečení, tak boty, vše co je potřeba. Vždy je na vás spoleh a můžu se na vás obrátit. V minulém zaměstnání jsem podnikal sám na sebe a nemám k tomu moc co dodat. Kolektiv je tady spokojený, nikdo si nestěžuje. Myslím si, že agentura Žolík je dobrá firma.

Dušan Bílek

Dušan Bílek

S Žolíkovou agenturou jsem hodně spokojený. Jsem rád, že tu práci mám! Majitel Žolíkové agentury práce Prostějov pan Žák se o nás stará. Jsem rád, že tu jsem.

Tomáš Látal

Tomáš Látal

Firma Žolíková nám sehnala privátní byty. Je to výborné. Máme i zahradu. Prostě jako doma. S prací jsem spokojený. Neteče mi do bot. Do práce jdu s úsměvem. Mám vynikající kolektiv i šéfa. Firmě Žolíková přeju, ať se rozvíjí a vzkvétá.

Petr Juriš

Petr Juriš

OHODNOŤTE NÁS

Jste s Žolíkovou prací spokojení? Dejte nám to vědět a řekněte nám, co konkrétního se Vám na spolupráci s námi líbí? Nejste spokojení? Máte k nám nějaké výhrady? Napište nám také. Velice rádi budeme pracovat na dalším zlepšování našich služeb.

  Dejte nám známku jako ve škole

  12345


  Jsme členem asociace personálních agentur.

  Jsme členem Asociace pracovních agentur

  Přijďte se k nám zeptat na práci. Najdeme Vám ji a Vy získáte nejen jistou práci a pravidelnou mzdu.

  tým Žolíkové práce

  Do firem jsme dodali již tisíce zaměstnanců. Spolehněte se na nás a najdeme spolehlivé a spokojené zaměstnance i Vám.

  Tomáš Žák

  ředitel Žolíkové práce

  Add Comment

  Comment
  Name
  E-mail
  Website