Agenturní zaměstnávání

Co vlastně znamená agenturní zaměstnávání neboli dočasné přidělení zaměstnanců?

Laicky řečeno si od nás prostě půjčujete na Vámi požadovanou dobu naše zaměstnance. Tito pracovníci nadále zůstávají zaměstnanci naší agentury práce. Vy se tedy nemusíte starat o mzdu, odvody, dovolenou nebo třeba srážky exekucí, o vše se staráme my. Vám pouze jednou měsíčně přijde faktura za naše služby.

Berete si od nás pracovníky, kdy Vy potřebujete.

Cena za služby agenturního zaměstnávání je předem dohodnuta ve vzájemné smlouvě a je společně s hodinovou mzdou a odvody jednou ze složek hodinové sazby za dodaného pracovníka.

HLAVNÍ VÝHODY AGENTURNÍHO ZAMĚSTNÁVÁNÍ

Flexibilně přizpůsobujete počet pracovníků aktuálním potřebám vaší firmy

Ušetříte čas a peníze za reklamu, náborový proces, personalistku i mzdovou účetní

Nemáte starosti se srážkami exekucí, výživným, potvrzeními pro zaměstnance ani další mzdovou agendou

Neřešíte byrokracii a kontroly od OSSZ, Inspektorátu práce, zdravotních pojišťoven ani jiných státních úřadů

Nemusíte mít obavy z pokut a sankcí za švarcsystém či jiné formy nelegální zaměstnávání

JAK PROBÍHÁ DODÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ?

1.

Ozvete se nám a poptáte u nás požadované zaměstnance (jejich počet, profesi,  další kvalifikační požadavky). Sdělíte nám představu o termínu jejich dodání, mzdových podmínkách a pracovní době (směnnost, přesčasy atd).

2.

Projdeme naši rozsáhlou databázi uchazečů o práci, popř. spustíme náborové kampaně na internetu a v jiných mediích, a vybereme pracovníky vhodné pro Vás. Naše personalistky udělají všechnu práci za Vás.

Dočasné přidělení zaměstnanců Žolíková agentura práce

3.

Společně se dohodneme na platebních a dalších podmínkách spolupráce a uzavřeme spolu smlouvu o dočasném přidělení zaměstnanců.

4.

V požadovaném termínu dodáme spolehlivé zaměstnance k Vám do firmy. Všechny náklady, administrativa a papírování spojené s vyhledáním, náborem i samotným pracovním poměrem zaměstnance jsou na nás.

Agenturní zaměstnávání Žolíková práce

5.

Po konci měsíce Vám do firmy zašleme fakturu za dočasně přidělené zaměstnance s kompletním přehledem odpracovaných hodin, příplatků a dohodnutou fakturační hodinovou sazbou. Nestaráte se o mzdou agendu všech zaměstnanců, pouze uhradíte jednu fakturu.

6.

Pokud zaměstnance již nadále nepotřebujete, potřebujete jiné profese nebo jiné množství, jednoduše se dohodneme na změně nebo ukončení dočasného přidělení našich zaměstnanců.

PROČ SI NÁS VYBRAT?

Díky našim mnohaletým zkušenostem, široké databázi uchazečů o práci a modernímu náborovému marketingu Vám rychle dodáme spolehlivé pracovníky přesně dle Vašich požadavků.

Pracovníky dodáváme již od roku 2009, kdy jsme se zaměřovali zejména na stavebnictví. Dnes dodáváme zaměstnance napříč celou ekonomikou. Našimi klienty jsou firmy z oboru strojírenství, automotive sektoru, z potravinářského, farmaceutického, textilníhopapírenského, dřevozpracujícíhoplastikářského průmyslu, z řad logistických a skladovacích firem, ale také společnosti zaměřující se na obchod a služby.

Jsme členem asociace personálních agentur.

Jsme členem Asociace pracovních agentur, jejíž členové se zavazují dodržovat etický kodex

Máme řádnou licenci pro provozování personální agentury, a to pro vyhledávání zaměstnanců i pro jejich dodávání do firem formou agenturního zaměstnávání.

Jako garanci na svou činnost máme složenou kauci 500 000 Kč na speciálním účtu generálního ředitelství Úřadu práce.

Máme řádně sjednáno pojištění záruky pro případ úpadku agentury práce s dostatečným krytím, která garantuje výplatu mezd zaměstnancům i v případě úpadku.

MÁTE ZÁJEM O AGENTURNÍ ZAMĚSTNANCE?

Napište nebo zavolejte přímo našemu řediteli

Tomáš Žák | Žolíková práce

Ing. Tomáš Žák

ředitel a majitel Žolíkové práce s.r.o.

+420 777 030 215

tomas@zolikovaprace.cz

Ušetříme Vám čas a peníze za personální inzerci, nábor a pracovní pohovory. Ušetříte za mzdovou účetní a personalistu. Poptáváte nás tak, jak se Vám to hodí. Nemusejí Vás trápit sezónní a zakázkové výkyvy. Pracovní sílu Vám řešíme my.

 

Tomáš Žák

ředitel Žolíkové práce

Osobně dohlédnu na to, abychom Vám v mé personální agentuře vybrali přesně takové pracovníky, jaké potřebujete. Vy se zaměřujete na svůj hlavní byznys a personální „starosti“ nechejte na nás.

Tomáš Žák

ředitel Žolíkové práce

POPTÁVKA AGENTURNÍHO ZAMĚSTNÁVÁNÍ

Specifikovat svou poptávku personálních služeb můžete také v tomto poptávkovém formuláři. Ozveme se Vám zpět, co nejdříve (nejpozději do 48 hodin). 
  *O jaké personální služby máte zájem?

  *V jakém oboru podnikáte?

  Na jakou pozici pracovníky hledáte?


  Prosím, vyplňte minimálně údaje označené *hvězdičkou.

  Přijďte se k nám zeptat na práci. Najdeme Vám ji a Vy získáte nejen jistou práci a pravidelnou mzdu.

  tým Žolíkové práce

  Do firem jsme dodali již tisíce zaměstnanců. Spolehněte se na nás a najdeme spolehlivé a spokojené zaměstnance i Vám.

  Tomáš Žák

  ředitel Žolíkové práce