Vyhledání zaměstnanců

Potřebujete nové zaměstnance a nedaří se Vám je najít?

Nechte nábor zaměstnanců na nás. Máme rozsáhlou databázi ověřených a spolehlivých uchazečů o práci a zkušený tým personalistek. Kromě toho používáme moderní náborové techniky a mnoho forem propagace a inzerce. Díky tomu jsem schopni efektivně a rychle vyhledat zaměstnance také do Vaší firmy.

Rychlost vyhledání zaměstnance se liší dle dostupnosti či nedostupnosti dané pozice na trhu práce. Některé zaměstnance tak můžete mít za pár dní, vyhledání jiných pozic zase může zabrat několik týdnů. Mnoho, zejména dělnických pozic, Vám můžeme dodat také formou agenturního zaměstnávání.

Když s nimi nejste spokojeni, neplatíte

Za vyhledání zaměstnance platíte až ve chvíli, kdy Vám skutečně najdeme odpovídajícího uchazeče na poptávanou pracovní pozici a Vy s ním uzavřete pracovní smlouvu. Pokud pracovníka propustíte ve zkušební době nebo pracovník odejde ve zkušební době sám, máte nárok na vrácení poměrné části ceny zaplacené za vyhledání zaměstnance.

PROČ NECHAT NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ NA NÁS?

Máme rozsáhlou databázi kontaktů na uchazeče o práci z mnoha oborů i profesí

Ušetříme Vám mnoho času a peněz za náborovou inzerci a její propagaci

Probereme za Vás nevhodné zájemce o práci a Vám předložíme až skutečně zajímavé potenciální zaměstnance

Platíte až ve chvíli, kdy Vám zaměstnance najdeme a Vy s ním uzavřete pracovní smlouvu

JAK PROBÍHÁ NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ?

1.

Ozvete se nám a poptáte u nás, jakého zaměstnance potřebujete najít (profesi a další kvalifikační požadavky). Sdělíte nám představu o termínu nástupu, mzdových podmínkách a dalších parametrech pracovního místa.

2.

Společně se dohodneme na ceně za vyhledání zaměstnance, která závisí zejména na oboru, profesi a termínu, v jakém zaměstnance potřebujete najít, a uzavřeme spolu smlouvu.

nábor zaměstnanců Žolíková agentura práce

3.

Pustíme se do náboru zaměstnanců. Projdeme naši rozsáhlou databázi uchazečů o práci a spustíme marketingové kampaně na internetu a v jiných mediích.

4.

Budeme komunikovat se zájemci, provedeme jejich selekci a první kolo výběrového řízení, při němž naše zkušené personalistky vyberou pouze relevantní a zajímavé uchazeče.

vyhledání zaměstnanců Žolíková agentura práce

5.

Námi předvybraného zájemce (několik zájemců) o práci pošleme k Vám a Vy si z nich vyberete svého nového zaměstnance. Nebo nevyberete a my pokračujeme v hledání.

6.

Za naše služby zaplatíte až ve chvíli, kdy s námi vyhledaným zaměstnancem uzavřete pracovní smlouvy a on k Vám nastoupí. A když se rozejdete ve „zkušebce“? Vrátíme Vám poměrnou část ceny zpět.

MÁTE ZÁJEM O VYHLEDÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ?

Napište nebo zavolejte přímo našemu řediteli

Tomáš Žák | Žolíková práce

Ing. Tomáš Žák

ředitel a majitel Žolíkové práce s.r.o.

+420 777 030 215

tomas@zolikovaprace.cz

Ušetříme Vám čas a peníze za personální inzerci, nábor a pracovní pohovory. Ušetříte za mzdovou účetní a personalistu. Poptáváte nás tak, jak se Vám to hodí. Nemusejí Vás trápit sezónní a zakázkové výkyvy. Pracovní sílu Vám řešíme my.

 

Tomáš Žák

ředitel Žolíkové práce

Osobně dohlédnu na to, abychom Vám v mé personální agentuře vybrali přesně takové pracovníky, jaké potřebujete. Vy se zaměřujete na svůj hlavní byznys a personální „starosti“ nechejte na nás.

Tomáš Žák

ředitel Žolíkové práce

POPTÁVKA VYHLEDÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ

Specifikovat svou poptávku personálních služeb můžete také v tomto poptávkovém formuláři. Ozveme se Vám zpět, co nejdříve (nejpozději do 48 hodin). 
  *O jaké personální služby máte zájem?

  *V jakém oboru podnikáte?

  Na jakou pozici pracovníky hledáte?


  Prosím, vyplňte minimálně údaje označené *hvězdičkou.

  Přijďte se k nám zeptat na práci. Najdeme Vám ji a Vy získáte nejen jistou práci a pravidelnou mzdu.

  tým Žolíkové práce

  Do firem jsme dodali již tisíce zaměstnanců. Spolehněte se na nás a najdeme spolehlivé a spokojené zaměstnance i Vám.

  Tomáš Žák

  ředitel Žolíkové práce