Nabízíme zaměstnání s ubytováním v Prostějově

Jste z jiného města, chcete dělat ve stavařině nebo strojařině a nemůžete ve svém městě najít práci? Právě pro vás máme řešení.

František a Pavel z Karviné přišli o práci, když začala krize v roce 2009

František a Pavel přijeli k nám na pohovor až z Karviné. Dlouhodobě tam nemohli najít práci. Oba jsou vyučení a v posledních letech pracovali jako montážníci na stavbách. Jenže krize v roce 2009 zastavila mnoho staveb a Františka s Pavlem jejich zaměstnavatel propustil. Několik měsíců spoléhali na Úřad práce a obvolávali pracovní nabídky v novinách.

Žolíková agentura práce Prostějov má volná místa

Občas si vydělali nějaké peníze po různých brigádách, ale žádná stabilní práce se nerýsovala

Naopak kolem nich přibývalo spoustu lidí, kteří o práci přišli právě v důsledku krize. Severní Morava navíc trpí vysokou nezaměstnaností.  Když jim na Úřadě práce řekli, že jim prostě nemají jak pomoct, začali zvažovat i změnu bydliště. Takové rozhodnutí není jednoduché. Málokdo je ochotný opustit známé místo a přetěhovat se prací, o které neví, zda ho bude bavit a bude v ní spokojený.

Přijeli do naší Žolíkové agentury a popsali nám svou špatnou situaci

František a Pavel si u nás domluvili schůzku, aby jsme se návzájem „oťukali“. Oba měli dlouholetou praxi ze staveb, dělali těžkou práci a rozhodně se práce nebáli. Z čeho ale měli strach, bylo přetrhat všechny vazby v rodném městě a přestěhovat se blíž za prací.

Jak jsme pomohli Františkovi a Pavlovi vyřešit stěhování za prací?

Vysvětlili jsme jim, že není nutné se hned stěhovat. Popsali jsme jim, že jako agentura práce máme smlouvy s mnoha firmami po celé republice a často máme práci i v Ostravě. V současné chvíli jim můžeme sice nabídnout volná místa v Prostějově, ale hned jak se něco objeví na severní Moravě, budou to vědět jako první.

Nabídli jsme jim zaměstnání s ubytováním. Pro ně to znamenalo, že špatnou finanční situaci mohou vyřešit tak, že se krátkodobě přemístí do Prostějova a na víkendy budou jezdit domů. Máme v Prostějově ubytovnu právě pro pracanty z jiných měst, dáme jim příspěvek na bydlení a oni tak mohou začít vydělávat peníze a promyslet si v klidu, co bude dál.

Plácli jsme si

A František a Pavel u nás začali pracovat. Oba mají už více jak tři měsíce jistou práci i mzdu. Nemusí se obávat ani přicházející zimy, která je ve stavebnictví velkým strašákem. U nás budou mít práci celoročně.

Hledáte práci?

Skvělé! Volejte na 736 626 086 Markétě a domluvte si s ní schůzku na naší adrese Studentská 17 v Prostějově, ať můžete co nejdřív začít pracovat a vydělávat peníze. Nebo nám nechte vzkaz v tomto formuláři. Ozveme se do 24 hodin.
  S čím Vám můžeme pomoci?


  Prosím, vyplňte minimálně údaje označené *hvězdičkou.

  Hledají Vaši známí?

  Dejte jim vědět o Žolíkové agentuře práce přes Facebook. Určitě Vám poděkují.

  Add Comment

  Comment
  Name
  E-mail
  Website