Všichni, kdo dělají ve stavařině by měli zpozornět! Mnoho z nich totiž s nástupem přijde kvůli sezónnosti o práci. Naše zaměstnance to ale nemusí trápit, máme práci celoročně.

Máte strach, že přijdete v zimě o práci? Pojďte dělat k nám

Hledáme pracanty na místo betonáře. Kdo dělá ve stavebnictví, ví o čem je řeč. Zručný pracant, který je zvyklý pohybovat se na stavbách, zaměstnání betonáře zvládne. Máme práci přes celou zimu,takže můžete být v klidu.

Co dělá betonář?

Betonuje. To je asi každému jasné. Nejde ale jen o práci betonování ploch, ale například o výrobu železobetonových prefabrikátů. Neboli výrobků z železa a betonu, které toho musí hodně vydržet.Práce betonáře v Žolíkové agentuře práce Prostějov

Co budete nejčastěji dělat?

 betonovat stavební konstrukce z prostého betonu
 zhotovovat betonové cesty a betonové dlažby
 betonovat stavebních konstrukcí ze železového betonu s výztuží
 zhotovovat stavební dílce ze železového betonu se zhutňováním směsi
 betonovat tenkostěnné konstrukce
 provádět cementové potěry podlah
zhotovovat betonové povrchy z různých směsí (např. škvárobetonu)
 betonovat sedla pod vodovodním a kanalizačním potrubím
 provádět cementové potěry podlah
 zhotovovat staticky náročné stavební dílce ze železového betonu, např. mostní nosníky
 opravovat betonové stavby

Kde to budete dělat?

Na jaře a v létě betonář pracuje střídavě venku nebo v hale. V zimě pracujete v kryté hale. Jde o práci trvale ve stoje. Leháro to není. Práce není vhodná pro zdravotně postižené. Na stavbách je prašno a hlučno, ale to je každému asi jasné, že nebude pracovat v čisté kanceláři, viďte?

S jakým nářadím jako betonář budete pracovat?

V práci vám pomůžou různé vrtačky, míchačky a další zednické nářadí všeho druhu. Nejvíc se ovšem musíte spolehnout na vlastní ruce a nohy a oči!!! To budou vaši největší pomocníci.

 Co jako betonář musíte umět, abyste se v práci netrápili?

Ideální je výuční list z v oboru nebo v některém z příbuzných stavebních oborů. Důležité je, abyste byli fyzicky zdatní. Slabší jedinci by skutečně mohli mít při práci betonáře problém. Je dobré umět se orientovat v technických výkresech. A taky byste měli mít stavařinu rádi. Betonář dělá každý den se stavebními materiály. Beton, škvára a železo byste tedy měli mít v oblibě.

Kolik za práci dostanete zaplaceno a na jaký typ smlouvy budete pracovat?

Mzda se pohybuje od 12 – 18 000 Kč hrubého. Můžete si vydělat peníze navíc i na přesčasech. Dělá se v jedno až třísměnném provozu.

V naší Žolíkové agentuře práce jde o zaměstnání vždy na smlouvu a to buď na hlavní pracovní poměr nebo na dohodu o provedení činnosti. Vždy za vás platíme všechny odvody a daně.

Kdy můžete nastoupit?

Okamžitě.

Máte předpoklady pro tuto práci?

Skvělé! Volejte na 736 626 086 Markétě a domluvte si s ní schůzku na naší adrese Studentská 17 v Prostějově, ať můžete co nejdřív začít pracovat a vydělávat peníze. Nebo nám nechte vzkaz v tomto formuláři. Ozveme se do 24 hodin.
  S čím Vám můžeme pomoci?


  Prosím, vyplňte minimálně údaje označené *hvězdičkou.

  Hledají Vaši známí práci?

  Sdílejte s nimi Žolíkovou agenturu práce na Facebooku. Určitě Vám poděkují.

  Add Comment

  Comment
  Name
  E-mail
  Website