Jakou budu mít mzdu, kdy nastoupím, dostanu pracovní oděv? Čtěte odpovědi na tyto i další časté otázky.

Otázky agentura práce Prostějov

1. Jaká máte volná pracovní místa?

Nabídka pracovních míst je široká. Volná místa máme zejména v oblasti stavebnictví, strojírenství a lehkého průmyslu. Vyberte si z naší nabídky práce v Prostějově, Olomouci, Přerově a okolí.

2. Stanu se zaměstnancem Žolíkové agentury práce nebo dané firmy?

Můžete se stát zaměstnancem agentury práce nebo přímo dané firmy. Záleží to však na požadavcích firmy, která si naši agenturu práce najala, abychom jí zajistili pracovníky.

Na začátku vždy budete naším zaměstnancem. Když se v dané firmě osvědčíte a budete se jí líbit, můžete přejít do kmenového stavu jejích zaměstnanců.

3. Je lepší být kmenovým zaměstnancem agentury práce nebo firmy, kde budu pracovat?

Nevýhodou být zaměstnancem dané firmy je fakt, že firma vám novou práci hledat nebude. Pokud budete zaměstnancem Žolíkové agentury práce, tak vám vždy budeme hledat novou práci!

Jako zaměstnanec agentury práce máte ze zákona stejné platové i další pracovní podmínky jako kmenový zaměstnanec firmy.

4. Jaká je hodinová mzda?

Vždy záleží jaké pracovní místo budete zastávat. U nejlépe placených pracovních profesí je třeba mít specifické znalosti, pracovní zkušenosti a také požadované kurzy a certifikáty. Hrubá hodinová mzda se liší u jednotlivých profesí a jednotlivých firem. Mzda se pohybuje od 80 Kč/hod. až do 250 Kč/hod.

Podívejte se na naši nabídku pracovních míst

5. Budete mít pro mě práci i v zimě?

Ano. Ve většině případů se jedná o práci ve firmách, kde je celoroční provoz. Pokud se stane, že daná firma pro vás nebude mít práci, zajistíme vám jinou.

Přečtěte si o výhodách práce u Žolíkové agentury

6. Jak a kdy vyplácíte mzdu?

Mzdu vám vyplatíme na váš účet bezhotovostně nebo hotově v naší kanceláři dle vaší volby. Mzdu vám zasíláme cca. 2-3 dny před výplatním termínem tak, aby byla vždy včas na vašem účtu.

Výplatní termín je pravidelně vždy jednou v měsíci. Na vybraných pracovních pozicích vyplácíme také zálohy.

7. Kdy mohu nastoupit?

Máme v nabídce práce mnoho pracovních míst! Nastoupit na pracovní místo, které si vyberete, můžete zpravidla okamžitě nebo do několika dní a začít tak vydělávat peníze.

8. Kde všude máte práci?

Většina pracovních míst je v Prostějově, Olomouci, Přerově a jejich okolí. Ale objevují se i pracovní pozice z jiných regionů. Můžete si tak vybrat práci co nejblíže svého bydliště.

9. Na jaké budu pracovat směny?

Práce ve firmách je jednosměnná, dvousměnná a třísměnná. Můžete pracovat na ranní, odpolední nebo noční směně. Společně se domluvíme, co by vám nejvíc vyhovovalo.

Přijďte k nám probrat vaše možnosti

10. Jak je to u vás s pracovními oděvy, obuví a stravenkami?

Dostanete od nás oděvy, obuv a možnost dotovaných jídel! Pracovní oděvy a obuv poskytujeme po krátkém zapracování.

Příspěvky na stravování také. Při práci v daném firmě máte nárok na sníženou cenu jídel stejně jako ostatní zaměstnanci! U některých pozic je stravné hrazeno v plné výši někde je zase poskytován příspěvek na dopravu. Nově od roku 2017 nabízíme také nástupní bonus 3 000 Kč.

Podívejte se, co o nás říkají naši zaměstnanci

11. Hradíte ubytování?

Když si vyberete pracovní místo, které je ve vzdálenější lokalitě, přispíváme na ubytování po vašem zapracování. V takovém případě se spolu vždy individuálně dohodneme.

12. Na jaký typ smlouvy budu pracovat?

V Žolíkové agentuře práce budete pracovat na pracovní smlouvu na dobu určitou nebo neurčitou nebo na dohodu o pracovní činnosti. Smlouva nebo dohoda bude vždy mít písemnou podobu.

13. Kdo za mě platí sociální a zdravotní pojištění?

Pokud jste naším kmenovým zaměstnance, platíme ho my jako agentura práce. Pokud se stanete kmenovým zaměstnancem firmy, platí toto pojištění daná firma. V obou případech tak za vás bude hrazeno zdravotní i sociální pojištění.

Máte další otázky nebo chcete poradit?

Tak se nestyďte a zavolejte nám nebo napište!

Těšíme se na vás a rádi vám pomůžeme.

Add Comment

Comment
Name
E-mail
Website