Hledáme šikovné a pracovité betonáře pro obsazení volných míst v Tovačově

V čem spočívá práce betonáře?

Volná místa Tovačov
Máme volná místa v Tovačově

V práci s betonem. To je asi každému jasné. Ale o co konkrétně jde, si přečtěte na dalších řádcích.

Betonář provádí různé úpravy povrchu betonu a betonových výrobků, potěry cementu nebo opravuje poškozené části betonových konstrukcí. Dále vyrábí stavební dílce ze železového betonu, které jsou náročné na statiku. Betonuje stavební konstrukce jako  třeba základy nebo podkladní betony z prostého betonu. Osazuje betonové prefabrikáty a provádí jejich ukotvení. Betonář je podřízený mistru výroby, který mu dává konkrétní informace k práci.

Budete potřebovat praxi a zkušenosti?

Je důležité, abyste znali práci betonáře. Praxe je vítaná, protože ve výrobě není mnoho času na zaučování. Velkou výhodou je orientace v technických výkresech a předchozí práce v podobném výrobním provozu. Jste – li samostatný člověk s předchozí prací jako betonář, pak je tato pracovní nabídka v Tovačově pro vás jako dělaná.

K této práci je nutná fyzická zdatnost a síla, protože budete pracovat s těžšími betonovými výrobky. Volná pracovní místa Tovačov s sebou přinášejí příležitost pro šikovné pracanty, kteří jsou zdatní a fyzicky odolní.

Koho mám kontaktovat kvůli pracovními místu?

Volejte nám na číslo 736 626 086 a dohodněte si s námi pracovní schůzku. Vemte s sebou osobní doklady a výuční list a doklad o předchozím zaměstnání.

Jsme Žolíková agentura práce a sídlíme v Prostějově na Studentské ulici 17.

Najít práci vám pomůže Markéta a Mirek.

MarkétaMirek

Máte nějaké otázky?

Přečtěte si článek o nejčastějších otázkách k práci u nás.

 

 

Hledají Vaši známí práci?

Sdílejte s nimi Žolíkovou agenturu práce na Facebooku. Určitě Vám poděkují.

Add Comment

Comment
Name
E-mail
Website