Jste šikovný a fyzicky zdatný? Nemůžete najít práci v Prostějově? Máme pro vás tip

Uvolnily se nám pracovní místa na pozici pomocného skladníka v Prostějově.  Jedná se o psychicky nenáročnou práci, ale zato budete potřebovat fyzickou sílu.

Co budete dělat jako pomocný skladník?

Pomocný skladník vyskladňuje lešení a bednění. Tento materiál dále čistí a stará se o něj podle pokynů vedoucího výroby. Často je nutné takový materiál přemístit z místa na místo, takže počítejte, že svaly zapojíte. Váha přenášeného materiálu se pohybuje od jednoho do padesáti kilo.

Tato práce není vhodná pro ženy, ale pro opravdu zdatné muže, kteří se práce nebojí. Výhodou je, že už nemusíte do posilovny. Další pracovní náplní je přebírka a čištění spojovacího materiálu.

Podívejte se jak jsou u nás spokojení ostatní zaměstnanci.

Jak je to s pracovní smlouvou a odvody?

Budete pracovat na pracovní smlouvu na dobu určitou nebo neurčitou nebo na Dohodu o pracovní činnosti a veškeré odvody za vás platíme my jako zaměstnavatel. Přečtěte si článek o Nejčastějších otázkách k práci v naší agentuře práce Prostějov.

Pokud vám Úřad práce nepomohl najít práci, obraťte se na nás a my vám ji určitě najdeme. Jsme experti na vyhledávání práce v oblasti stavebnictví a strojírenství a lehkém průmyslu.

Výraz „práce Prostějov “ už nemusíte zadávat do internetového prohlížečeNávod Jak mít jistou práci a mzdu

Na hledání práce se specializujeme my. Mezi naše zásady patří lidský přístup a maximální pomoc při hledání práce každému z vás. Výhodou práce pro naši agenturu práce je skutečnost, že vám poradíme a opakovaně najdeme práci, když o ni znovu přijdete.

Stáhněte si zdarma náš návod Jak mít jistou práci a mzdu

Kdo vám pomůže?

Práci vám pomůže najít Markéta a Mirek.

Markéta

Mirek

 

Kontaktujte je na čísle 736 626 086 nebo na emailu marketa@zolikovaprace.cz. 

 

 

Na oplátku vám nabízíme jistou práci a pravidelnou mzdu

Volejte na 736 626 086 Markétě a domluvte si s ní schůzku na naší adrese Studentská 17 v Prostějově, ať můžete co nejdřív začít pracovat a vydělávat peníze. Nebo nám nechte vzkaz v tomto formuláři.

Ozveme se do 24 hodin.
  S čím Vám můžeme pomoci?


  Prosím, vyplňte minimálně údaje označené *hvězdičkou.

  Hledají Vaši známí práci?

  Sdílejte s nimi Žolíkovou agenturu práce na Facebooku. Určitě Vám poděkují.

  Add Comment

  Comment
  Name
  E-mail
  Website