Věřte nebo ne, práci můžete najít třeba na ulici

Náboráři dnes nabízejí pracovní místa přímo v ulicích Prostějova

Při procházce naším krásným městem Prostějov mějte oči dokořán. Může se vám totiž stát, že pracovní nabídku dostanete přímo na ulici.

Je to netradiční způsob získávání pracovníků, ale velmi originální a můžete se tak velmi snadno dostat k vytoužené práci. Proto takovou „pouliční“ nabídku hned neodmítejte a minimálně si vyslechněte, o co jde. Koneckonců, když se vám pracovní nabídka nebude líbit nebo snad nebudete mít sympatie k samotnému náboráři, můžete takovou příležitost „z ulice“ svobodně odmítnout.

Nemůžete najít práci? Neházejte flintu do žita

Spoléhat se na Úřad práce v situaci, kdy hledáte práci, není dobrá volba. Každý, kdo měl tu čest s Úřadem práce ví, že chodby jsou většinou plné uchazečů o práci a jeho zaměstnanci jsou rádi, že vůbec stihnou provést papírování a evidenci nezaměstnaných. Na aktivní hledání práce jim času moc nezbývá.

Také zaměstnavatelé dnes hledají své nové zaměstnance novými a efektivnějšími způsoby. Patří mezi ně výše zmíněný nábor v ulicích nebo se často obracejí na agentury práce, které se specializují na vyhledávání uchazečů o práci.

Pokud jste nezaměstnaní nebo chcete změnit pracovní místo, pak neházejte flintu do žita. Je několik způsobů, kde hledat práci.

Možnosti jak a kde hledat práci

Kde hledat práci v Prostějově
O práci se vám postará sám majitel agentury

Stejně jako zaměstnavatelé, i vy máte možnost vyrazit do ulic a čekat, zda vás někdo neosloví s pracovní nabídkou. Tato varianta není u nás v České republice  ještě moc rozšířená, proto nejjistějším způsobem bude zavolat na pomoc agenturu práce. Získat práci přes agenturu práce je výhodné, protože agentura se vám postará o novou práci, v případě,že o tu starou přijdete

V naší Žolíkové agentuře práce se specializujeme na stavební a strojírenské obory. Spolupracujeme z firmami z Prostějova, Olomouce, Tovačova a okolí a máme po celý rok volných několik desítek až stovek pracovních míst. Pokud našemu uchazeči skončí pracovní smlouva u jedné firmy, do několika dnů mu najdeme pracovní místo u jiné firmy. Naši zaměstnanci mají stejné pracovní podmínky jako zaměstnanci dané firmy. Pracovat pod ochrannými křídly agentury práce je výhodné.

Agentura práce vás nenechá dlouho bez práce

Jste -li bez zaměstnání a pracovní nabídky z ulice ani Úřadu práce se k vám nehrnou, stavte se u nás. Společně zapracujeme na tom,abyste co nejdříve našli práci a vydělávali peníze.

Volejte Markétě nebo Mirkovi do Žolíkové agentury práce na telefon 736 626 086. 

Zajímá vás, jak jsou spokojení naši zaměstanci a co o nás říkají? Pusťte si video

Hledají Vaši známí práci?

Sdílejte s nimi Žolíkovou agenturu práce na Facebooku. Určitě Vám poděkují.

Add Comment

Comment
Name
E-mail
Website