Proč jsme přejmenovali naši firmu z původního názvu Bauwerk s.r.o. na Žolíková práce?

Bauwerk s.r.o. byla malá firma z Prostějova

Naši firmu Bauwerk, s.r.o. jsme založili v roce 2009 v Prostějově původně jako stavební společnost.

Bylo to těsně před krizí a v České republice bylo mnoho rozjetých staveb, které se potýkaly s nedostatkem pracovníků. Několika firmám jsme proto nabídli, že jim zajistíme pracanty na jejich stavby. Podařilo se nám tak navázat spolupráci s takovými firmami jako je SkanskaMetrostav nebo Tondach v Hranicích.

Díky tomu, že jsme se uměli otáčet a věděli, kde hledat šikovné pracanty, jsme si brzy získali důvěru dalších firem jako Tomi-Remont nebo Topos v Tovačově.

Od roku 2009 tak kontinuálně dodáváme pracovníky na jejich stavby pravidelně. Velmi často jsme přebírali také část celé stavby. Podíleli jsme se na mnoha stavbách v Prostějově, Konici, Olomouci jako jsou Čističky odpadních vod, nová parkoviště nebo opravy a rekonstrukce železničních přejezdů.

Bauwerk s.r.o. práce pro Tondach
Bauwerk práce pro Tondach
Bauwerk práce pro Skansku
Bauwerk práce pro Skansku

V roce 2010 přišla krize a útlum

Politická situace nepřála rozvoji stavebnictví. Došlo k velkému útlumu stavebních prací, který pocítila i naše firma Bauwerk s.r.o. Protože jsme ale dokázali včas zareagovat na změnu situace na trhu,rozhodli jsme se pozměnit předmět podnikání. Firmy nás stále poptávaly kvůli dodávkám pracovníků. Jednalo se však již jen o poptávku pracovní síly. Firmy měly stále potíže získávat a udržet zaměstnance a proto velmi rády využily našich služeb.

Ze stavební firmy jsme se přeorientovali na Žolíkovou agenturu práce

Pochopili jsme, že pokud chceme dodávat kvalitní pracovníky, musíme se věnovat stálému náboru a práci s lidmi. A pokud chceme tyto pracovníky udržet, i když pro ně poptávající firma nemá práci, musíme se začít chovat jako agentura práce. To znamená, zajistit lidem práci a firmám pracovníky, tak jak je v danou situaci třeba.

Přestali jsme se orientovat jen na stavební činnosti a rozvíjeli agenturu práce. Proto jsme firmu Bauwerk, s.r.o. přejmenovali na Žolíková práce s.r.o.

Proč jsme si vybrali právě jméno Žolíková práce?

Žolíková práce nové logo
Žolíková práce nové logo

Naše agentura práce se specializuje hlavně na strojírenské a stavební profese. Nejvíce práce máme pro muže. A víme, že pánové si rádi zahrají karty. A karta Žolík znamená trumf.

Chtěli jsme, aby si lidé naši agenturu zapamatovali a věděli, že s námi mají trumf v rukávě při hledání práce.

Protože ve většině případů máme pro naše pracanty práci celoročně. Takže se nemusí bát, že by skončili dlouhodobě na Úřadě práce.

Pro naše lidi máme práci vždy

Obraťte se na nás, spolupracujeme s mnoha firmami nejen na Prostějovsku, ale také v Olomouci, Přerově, Kojetíně a Ostravě. Velmi často nám pracovníci chybí, než přebývají.

Hledáme šikovné muže pro obsazení všeobecných pracovních pozic až po specializované profese.

Pánové, hlaste se k nám. Dámy, pokud máte doma muže bez práce, pošlete ho k nám. Najdeme mu práci.

 

Dejte nám o sobě vědět a volejte 736 626 086.

Add Comment

Comment
Name
E-mail
Website